Proč ještě nespíte na zdravotní matraci?

  • 11, 02, 2018
  •  
  •  Nezařazené
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Proč ještě nespíte na zdravotní matraci?

Každý si pod tímto pojmem představuje něco jiného. Ovšem zdravotní matrace má skutečně sloužit k tomu, aby prospívala našemu zdraví.
Co by měla splňovat? Předně je zdravotní matrace definována jako výrobek určený k prevenci a mírnění nemocí spojených s vaším pohybovým aparátem, tedy například s bolestmi zad, páteře a svalů. Spánek by díky ní měl být mnohem zdravější a naše tělo by zdravotní matrace měla udržovat v optimální poloze, čímž zabraňuje nechtěným pohybům při spánku či tlakům na místa, která by nás po probuzení jinak bolela nebo jste se cítili velmi unaveni. Správně vybraná matrace by měla při spánku zohledňovat váhu uživatele, velikost a věk.

Důležitější jsou vlastnosti matrace, ne její cena

Každému z nás budou vyhovovat různé parametry matrace, protože naše tělo je individuálním systémem, který potřebuje pokaždé něco jiného, natož při spánku. Při výběru matrace proto pečlivě dbejte na to, jak je velká, jak vysoká je její výplň, z čeho je výplň složená, jaký má potah a teprve pak řešte cenu. Pokud navštívíte náš obchod, rádi vám s výběrem poradíme.